Dungeon Hunter 3

Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad 1.1.1

Pełen akcji epicki RPG na iPhone i iPad za darmo

Zalety

  • Bardzo ładna grafika
  • Ogromna ilość elementów ekwipunku
  • Dużo akcji

Wady

  • Brak fabuły

Bardzo dobry
8

Dungeon Hunter 3 to darmowa gra RPG na urządzenia z systemem iOS. To typowa gra w stylu hack 'n' slash, czyli nacierają na nas tabuny wrogów, których musimy niezwłocznie pokonać. Po drodze zbieramy doświadczenie i ulepszamy nasz bitewny ekwipunek. Brzmi kusząco? Jeśli tak to pobierz Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad.

Rozgrywkę w Dungeon Hunter 3 rozpoczynamy od wyboru klasy postaci. Dostępni są Warlord, Astromancer, Trickster oraz Shaman. Po raz pierwszy w serii Dungeon Hunter możemy wybrać również płeć naszego bohatera. Co ciekawe, twórcy Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad zrezygnowali niemal zupełnie z fabuły! Gra polega na "czyszczeniu" aren z kolejnych fal nacierających wrogów. I tak na czterech dostępnych światach. Jeśli więc lubisz gry cRPG ze względu wciągającą fabułę, to na DH 3 możesz się zawieść. Jeśli preferujesz jednak czystą akcję - Dungeon Hunter 3 spodoba Ci się bardzo.

Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad daje nam ponad 1000 różnego rodzaju przedmiotów do odblokowania. Są to oczywiście wszelkiego rodzaju elementy zbroi, magiczne napoje i tym podobne gadżety niezbędne każdemu bohaterowi RPG. Możemy odblokować je za darmo lub kupić za prawdziwe pieniądze, jeśli nie chcemy czekać.

Dungeon Hunter 3 jest najlepszą grą cRPG na iPhone i iPad w jaką przyszło nam grać do tej pory. Spodoba się jednak głównie tym, którzy nastawieni są na czystą akcję, piękną grafikę i nie żałują trochę grosza na zakup dodatkowych elementów wyposażenia. Fani pięknych opowieści, mogą na Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad się jednak zawieść.

Dungeon Hunter 3

Download

Dungeon Hunter 3 na iPhone i iPad 1.1.1

Opinie użytkowników o Dungeon Hunter 3